XI. kerület
ALKALMI VÉTEL ÚJBUDA EGYIK LEGJOBB LOKÁCIÓJÁBAN!
Figyelj, ezt a lakást érdemes megnézni.
Az egyik legnagyobb előnye, hogy Újbuda szívében van, mégis minden annyira kényelmesen elérhető, hogy szinte autó sem kell hozzá. Pár perc séta a 4-es, 6-os villamos, a 4-es metró, a Gárdonyi tér, az Allee, boltok, kávézók, éttermek – tényleg minden ott van a közelben.
A lakás ráadásul nemrég kapott egy komolyabb frissítést. A konyha és a fürdőszobák tavaly ősszel lettek felújítva, új IKEA konyhával és új gépekkel. Nem az a kategória, ahol beköltözés előtt még hónapokig szakikat kell vadászni.
Ami nekem különösen tetszik benne, hogy két külön hálószobája van, és az eredeti kialakítást úgy alakították át, hogy most két külön zuhanyzós WC áll rendelkezésre. Ez ritka és nagyon praktikus megoldás. Jól működhet pároknak, lakótársaknak, egyetemistáknak, de befektetésként is.
A környék élhető, minden kéznél van, a lakás elosztása pedig kifejezetten jól használható.
Ha olyan lakást keresel, amit nem kell azonnal felújítani, jó helyen van, és hosszú távon is értéket képvisel, szerintem ezt mindenképpen érdemes felvenni a megnézendő ingatlanok listájára.
Ha kíváncsi vagy rá, keress nyugodtan, szívesen megmutatom!